W magazynie

Pokrowiec Single Pistol Wallet® - Nylon

Galeria produktu:
  Zobacz film

  Pokrowiec Single Pistol Wallet® - Nylon

  * wymagane pola

  X
  29,90 €
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 39,00 €

  Opis

  SKU MO-SPW-NL
  Waga [g] 340.0000
  Wymiary 27 x 19 x 3.5 cm/ 10.63 x 7.48 x 1.38 in
  Pojemność [l] 1.8
  Materiał Nylon
  EUROPEAN PATENT No 003146869-0002

  Single Pistol Wallet® doskonale zabezpiecza broń przed uszkodzeniami w trakcie transportu broni na strzelnicę. W podstawowej wersji mieści pojedynczy, pełnowymiarowy pistolet lub rewolwer oraz dwa magazynki.

  Funkcje

 • Uchwyty do przenoszenia
 • Panel velcro do łatwej identyfikacji
 • Wnętrze portfela obszyte miękkim rzepem co daje możliwość dopinania dodatkowych organizerów oraz  ładownic i zapobiegający przemieszczaniu się broni, magazynków itp (kompatybilny z Versatile Insert System®)
 • Dodatkowy kołnierz zapobiegający obijaniu się broni oraz niszczeniu suwaków
 • Insert Transportowy do broni oraz Double Elastic Insert® na dwa magazynki w zestawie (kompatybilne z Versatile Insert System®) – z pullerami do szybkiego demontażu
 • Zamek YKK®
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK