W magazynie

Krzesło składane TRAVELER Enlarged

Galeria produktu:

  Krzesło składane TRAVELER Enlarged

  * wymagane pola

  X
  889,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU AC-ELC-CD
  Waga [g] 1695.0000
  Materiał Materiał główny: 100% Nylon, Stelaż: 100% Aluminium, Nakładki:100% Kauczuk syntetyczny, Pokrowiec: 100% Nylon, Siatka: 100% Poliester

  Pozwala wygodnie usiąść dzięki wyższemu oparciu, a w razie potrzeby da się szybko złożyć i przenieść je w inne miejsce. Bardzo stabilne, może być używane na różnym podłożu, dzięki zastosowaniu dodatkowych nakładek na nogi krzesła. Sprawdzi się nie tylko na strzelnicy, lecz także w czasie wycieczek outdoorowych.

  KRZESŁO SKŁADANE TRAVELER to coś więcej niż siedzisko turystyczne. Dzięki aluminiowej konstrukcji zajmuje mało miejsca, jest lekkie i można np. przytoczyć je do plecaka. Nakładki stabilizujące nogi krzesła wykonano z materiału łatwego do czyszczenia.

  Funkcje

 • wygodne w transporcie (wymiary po spakowaniu: 42 × 11 × 15 cm)
 • wytrzymałość na obciążenia do 150 kg
 • w zestawie nakładki stabilizujące do miękkiego podłoża
 • łatwe w utrzymaniu czystości (wystarczy przepłukać wodą i przetrzeć do sucha)
 • łatwe w konserwacji (wystarczy elementy statyczne natrzeć olejem technicznym)
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK