W magazynie

Akcesoria Morakniv® Multi-Mount Kit for Garberg

Galeria produktu:

  Akcesoria Morakniv® Multi-Mount Kit for Garberg

  * wymagane pola

  X
  109,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AC-MMG-PP
  Waga [g] 112.0000
  Materiał Polipropylen

  Czy jesteś posiadaczem standardowego Garberga ze skórzaną pochwą? Jeżeli tak, to ten zestaw Multi-Mount jest idealnym sposobem dla maksymalnego wykorzystania możliwości twojego noża. Szlufka na pas, dodatkowe zabezpieczenie noża, troki oraz wiele opcji montażu – Multi-Mount umożliwia doczepienie noża niemal wszędzie gdzie tylko byś chciał, co więcej jesteś w stanie zamontować i zdemontować go w przeciągu sekund. No i oczywiście jest kompatybilny z MOLLE.

  Funkcje

 • Polimerowa pochwa
 • Multi-Mount
 • Szlufka na pas
 • Dodatkowe zabezpieczenie noża
 • Troki montażowe
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK