W magazynie

Range Chair®

Galeria produktu:
  Zobacz film

  Range Chair®

  * wymagane pola

  X
  429,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AC-RCR-CD
  Waga [g] 1340.0000
  Wymiary 35 X 11 X 13 cm / 13.78 X 4.33 X 5.12 in
  Materiał Cordura/Aluminium

  Niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem sportowym, myśliwym lub po prostu entuzjastą strzelectwa, jedna rzecz zawsze jest taka sama – spędzamy większość czasu strzelając w pozycji stojącej. Czasami jednak po prostu musimy usiąść na chwilę, aby odpocząć, przemyśleć nasze wyniki na tarczy, lub po prostu poczekać na swoją kolej na stageu podczas zawodów strzelectwa dynamicznego. Jak wszyscy dobrze wiemy, na strzelnicy nigdy nie ma wystarczająco dużo miejsc siedzących. Nasze krzesełko Range Chair® jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Lekki, łatwy do spakowania i bardzo wygodny, pozwala Ci usiąść, a w razie konieczności szybko przenieść je w inne miejsce. Bardzo stabilny, może być używany na różnym podłożu, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko na strzelnicy, ale również w czasie wszelkich wycieczek outdoorowych. Dzięki lekkiej konstrukcji i kompaktowym wymiarom po złożeniu, krzesełko może być doczepione do plecaka, a ty możesz mieć je zawsze przy sobie.

  Funkcje

 • Kompaktowe wymiary po złożeniu
 • Lekka, ale wytrzymała konstrukcja z Cordury® 500D
 • Siatkowe panele wentylacyjne
 • Dwie siatkowe kieszenie na butelkę lub podobne przedmioty
 • Wygodne, nawet przy długotrwałym użytkowaniu
 • Stabilne – może być używane na różnych podłożach
 • Klamry WooJin
 • Jest w stanie utrzymać obciążenie do 150kg
 • Łatwe rozkładanie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK