W magazynie

Karta Podarunkowa

Galeria produktu:

  Karta Podarunkowa

  * wymagane pola

  X
  100,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AD-GFC-PP
  Waga [g] 0.0170

  Nie wiesz, jaki kupić prezent dla żołnierza, surwiwalowca, miłośnika lasu albo entuzjasty wędrówek? Nie masz pewności, które gadżety militarne na prezent spodobają się osobie, której masz zamiar zrobić przyjemny upominek? Karta podarunkowa to bardzo elastyczne rozwiązanie, które ucieszy każdego miłośnika sprzętu i odzieży marki Helikon-Tex. Nie musisz się bowiem zastanawiać, które gadżety survivalowe, strzeleckie, czy podróżnicze posiada jubilat bądź solenizant, gdyż to on lub ona sama wybierze to, czego w danej chwili potrzebuje najbardziej. Tobie więc spada kamień z serca i problem doboru odpowiedniego produktu, jego rozmiaru, czy koloru, a szczęśliwiec obdarowany naszą kartą prezentową – otrzyma możliwość zakupu sprzętu lub odzieży od ulubionej firmy outdoorowej.

  Problemem nie jest również kwota, jaką zamierzasz przeznaczyć na prezent dla wędrowca, wojskowego, strzelca, leśniczego, przyrodnika… przygotowaliśmy bowiem całą gamę kart o różnej wartości kwotowej, zarówno w złotówkach (PLN), euro (EUR), jak i amerykańskich dolarach (USD). Po prostu wybierz, jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na kartę podarunkową, a my prześlemy ją na wskazany adres. Nie martw się również o bezpieczeństwo karty prezentowej, bowiem specjalny kod, który uprawnia do skorzystania z kwoty, jaką doładowana jest karta prezentowa, ukryty jest pod zdrapką.  Karty Podarunkowe Helikon-Tex - Regulamin

  Funkcje

 • Idealna na prezent
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK