W magazynie

Toporek Hultafors MINI HB AGELSJÖN 0,5 (ID 841760)

Galeria produktu:

  Toporek Hultafors MINI HB AGELSJÖN 0,5 (ID 841760)

  * wymagane pola

  X
  419,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AX-HA5-TS
  Waga [g] 775.0000
  Wymiary 23.5 cm / 9 in
  Materiał Stal / Hikora

  Najmniejszy toporek w ofercie, idealny do wypraw pieszych po górach lub w lesie. Toporek jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu nadaje się do zróżnicowanych prac przy ognisku, takich jak pozyskiwanie opału lub budowa schronienia. Z krótkim chwytem i lekką wagą, jest on łatwy do umieszczenia w plecaku lub doczepienia do pasa. Ten toporek szybko stał się ulubionym toporkiem dla wszystkich uwielbiających spędzać czas na biwakowaniu. Toporek jest kuty ręcznie ze szwedzkiej stali w kuźni Hults Bruk. Proces kucia sięga tradycją 1697 roku, a sama głownia jest kuta 40-60 razy aby podnieść jej wytrzymałość. Nazwa toporka pochodzi od jeziora Agelsjon z którego niegdyś brana była woda do obsługi młyna wodnego. Odpowiednio potraktowana, ta siekiera będzie twoim wiernym towarzyszem przez wiele lat. Dzięki wysokiej jakości wykonania, głownia siekiery objęta jest dożywotnią gwarancją.

  Głowice ręcznie kutych siekier i toporków Hultafors mogą w rzeczywistości nieco odbiegać wyglądem od zaprezentowanych w galerii, co nierozłącznie związane jest z tą techniką obróbki.

  Funkcje

 • Trzonek wykonany z hikory i dodatkowo pokryty olejem z lnianym
 • Wypukła krawędź ostrza
 • Ostrze jest naostrzone, wypolerowane i gotowe do użycia
 • Skórzana osłona na ostrze w komplecie
 • kolaż 1
  kolaż 2
  kolaż 3
  kolaż 4

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK