W magazynie

Toporek Hultafors HB HULTAN 0,5 (ID 841701)

Galeria produktu:

  Toporek Hultafors HB HULTAN 0,5 (ID 841701)

  * wymagane pola

  X
  459,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AX-HH5-TS
  Waga [g] 805.0000
  Wymiary 37.5 cm / 15 in
  Materiał Stal / Hikora

  Klasyczny toporek trekkingowy to idealny towarzysz każdej wyprawy outdoorowej, niezależnie od tego czy maszerujesz na łonie natury, czy po prostu potrzebujesz popracować przy ognisku. Toporek przydaje się przy niemal każdym zadaniu w lesie, choć przede wszystkim sprawdzi się przy pracach biwakowych, jak zbieranie opału czy budowa schronienia. Dzięki swojej wszechstronności i niewielkie wadze Hultan stał się bestsellerem. Toporek jest ręcznie kuty i wykonany ze szwedzkiej stali kutej w kuźni Hults Bruk. Proces kucia sięga aż do 1697 roku, a stalowa głownia jest kuta 40-60 razy dla zwiększonej twardości i wytrzymałości. Toporek został nazwany Hultan, na cześć strumienia z którego czerpana była woda do koła wodnego. Odpowiednio potraktowany, ten toporek będzie twoim wiernym kompanem na wiele lat. Dzięki wysokiej jakości wykonania, na głownię udzielana jest dożywotnia gwarancja.

  Głowice ręcznie kutych siekier i toporków Hultafors mogą w rzeczywistości nieco odbiegać wyglądem od zaprezentowanych w galerii, co nierozłącznie związane jest z tą techniką obróbki.

  Funkcje

 • Trzonek wykonany z hikory i dodatkowo pokryty olejem z siemienia lnianego
 • Zaokrąglony szlif ostrza
 • Ostrze jest zaostrzone, wypolerowane i gotowe do użycia
 • Skórzany pokrowiec na ostrze w komplecie
 • kolaż 1
  kolaż 2
  kolaż 3
  kolaż 4

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK