W magazynie

Siekiera Do Rozłupywania Hultafors HULT Splitting Axe HB 1,5

Galeria produktu:

  Siekiera Do Rozłupywania Hultafors HULT Splitting Axe HB 1,5

  * wymagane pola

  X
  599,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AX-HS5-TS
  Waga [g] 2100.0000
  Wymiary 67 cm/ 26.38 in
  Materiał Stal / Hikora

  Solidna siekiera do rozłupywania, przeznaczona do cięższych zadań takich jak rozłupywanie kłód. Kształt głowicy, połączony z lekko wypukłym szlifem, pozwala na rozłupanie drewna. Siekiera ma długi, prosty trzonek wykonany z hikory aby uzyskać maksymalną prędkość i kontrolę w trakcie pracy. Siekiera wykuwana jest ręcznie ze szwedzkiej stali w kuźni Hults Bruk. Tradycja wykuwania sięga aż do 1697 roku, a sama głowica uderzana jest 40-60 razy by osiągnąć możliwie dużą elastyczność i wytrzymałość. Nazwa pochodzi od Hult, rejonu gdzie założona została kuźnia Hults Bruk. Jak większość starych, szwedzkich nazw geograficznych, określa ono otaczający krajobraz tego miejsca. Odpowiednie potraktowanie tej siekiery sprawi, że będzie wiernym towarzyszem przez wiele lat. Dzięki jakości i rzemiosłu tej siekiery, Hultafors zapewnia dożywotnią gwarancję na głowicę.

  Funkcje

 • Drewniany trzonek wykonany z hikory, pokryty olejem lnianym
 • Lekko wypukły szlif
 • Krawędź jest zaostrzona, wypolerowana i gotowa do użycia
 • Skórzana osłona w komplecie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK