W magazynie

Siekiera Hultafors HB ABY 0,7 (ID 841770)

Galeria produktu:

  Siekiera Hultafors HB ABY 0,7 (ID 841770)

  * wymagane pola

  X
  679,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AX-HY7-TS
  Waga [g] 1015.0000
  Wymiary 60 cm / 24 in
  Materiał Stal / Hikora

  Ta siekiera to piękna hybryda z wieloma zastosowaniami. Aby ma proste ostrze i szlif, oraz dobre wycięcie na palce dla lepszej precyzji. Długi, cienki i ergonomiczny chwyt minimalizuje wagę, a jednocześnie zapewnia idealną siłę w trakcie uderzenia. Siekiera jest idealna do budowy schronienia, obróbki drewna czy strugania bądź innych precyzyjnych czynności. W skrócie to idealny towarzysz w lesie. Siekiera jest ręcznie kuta i wykonana ze szwedzkiej stali kutej w kuźni Hults Bruk. Tradycja kucia pochodzi jeszcze z 1697 roku, a sama głownia jest kuta 40-60 razy w celu uzyskania lepszej twardości i odporności ostrza. Siekiera została nazwa Aby, na cześć najbliższej wioski do Hults Bruk, gdzie wielu robotników pracowało w połowie XX wieku. Odpowiednio potraktowana, ta siekiera będzie Ci służyć przez lata. Dzięki wysokiej klasie wykonania, głownia siekiery objęta jest dożywotnią gwarancją.

  Głowice ręcznie kutych siekier i toporków Hultafors mogą w rzeczywistości nieco odbiegać wyglądem od zaprezentowanych w galerii, co nierozłącznie związane jest z tą techniką obróbki.

  Funkcje

 • Ręcznie kuty
 • Wykonany ze szwedzkiej stali z użyciem tradycyjnych metod z 1697 roku
 • Dzięki odkuwaniu siekiera zyskuje na twardości i wytrzymałości
 • Hartowana część pozwala na ostrzenie siekiery bez ryzyka zmniejszenia wytrzymałości ostrza
 • Trzonek wykonany z hikory i dodatkowo pokryty olejem z siemienia lnianego
 • kolaż 1
  kolaż 2
  kolaż 3
  kolaż 4

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK