Brak w magazynie

Siekiera Dwuostrzowa Hultafors WETTERHALL Throwing Axe HB KY-1,6

Galeria produktu:

  Siekiera Dwuostrzowa Hultafors WETTERHALL Throwing Axe HB KY-1,6

  Przepraszamy, nie posiadamy obecnie tego produktu na stanie. Pozostaw nam swój adres e-mail, a poinformujemy Cię gdy ta pozycja będzie ponownie dostępna.

  1 249,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU AX-WT6-TS
  Waga [g] 2175.0000
  Wymiary 68 cm
  Materiał Stal, Hikora

  Ten typ siekiery dawał niegdyś drwalom więcej swobody, ponieważ mogli oni wykorzystać jedno ostrze do ciężkiej pracy, a drugie do robót bardziej precyzyjnych. Ten model został nazwany na część entuzjasty Hults Bruk – Bo Wetterhalla – pracującego najdłużej w Hults Bruk. Jak wszystkie siekiery Hultafors®, ta również wykonywana jest ręcznie ze szwedzkiej stali. Podczas procesu ręcznego kucia, głowica uderzana jest 40-60 razy, dzięki czemu zwiększa się jej gęstość, a więc także wytrzymałość.

  Funkcje

 • Ostrze jest naostrzone, wypolerowane i gotowe do użycia
 • Skórzana osłona na ostrze w komplecie
 • Trzonek wykonany z orzecha amerykańskiego (hickory) i dodatkowo pokryty olejem z lnianym
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK