W magazynie

Law Enforcement Insert

Galeria produktu:

  Law Enforcement Insert

  * wymagane pola

  X
  209,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU IN-GLI-NL
  Waga [g] 124.0000
  Materiał 100% Nylon

  Law Enforcement Insert – przydatne akcesorium dla służb

  Law Enforcement Insert to podręczny insert stworzony z myślą o służbach policyjnych. Pomieści wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, w tym dwa magazynki pistoletowe, radiostację oraz standardowe stalowe kajdanki. Kieszeń na magazynki pistoletowe może pomieścić także latarkę lub narzędzie wielofunkcyjne. Płaska kieszeń zapinana na zamek, umieszczona na tyle insertu pozwala na bezpieczne przenoszenie płaskich elementów jak dokumenty itp.

  Funkcje

 • Płaska kieszeń zapinana na suwak
 • Zintegrowane klapy do kieszeni zapinane na rzep
 • Dwie kieszenie na magazynki pistoletowe, kieszeń na radiostację oraz kajdanki
 • kolaż 1
  kolaż 2

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK