W magazynie

Bushcraft First Aid Kit

Galeria produktu:

  Bushcraft First Aid Kit

  * wymagane pola

  X
  189,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-BFK-CD
  Waga [g] 195.0000
  Wymiary 6 x 10 x 17 cm / 2.3 x 3.9 x 6.7 in
  Materiał 100% Nylon
  Gramatura [g/m2] 263

  Apteczka bushcraftowa niezbędna w terenie

  Nasza apteczka bushcraftowa została sprofilowana pod pierwszą pomoc w sytuacjach, które najczęściej przytrafiają się podczas aktywności bushcraftowych, np. pracy z piłą, z siekierą, podczas częstego używania noża. Nowym rozwiązaniem jest miejsce na stazę wewnątrz apteczki, a nie na zewnątrz, jak jest zazwyczaj. Takie rozwiązanie wynika ze specyfiki aktywności bushcraftowych.

  Apteczka Bushcraft First Aid Kit składa się z prostokątnego pokrowca ze sztywnymi plecami. Wewnątrz jest wyjmowany insert z uchwytem i możliwością szybkiego otwarcia. Insert można też przenosić samodzielnie. Wewnątrz ma kieszenie na opaskę uciskową, opatrunek osobisty i bandaż. Na samym środku insertu jest zamykana, wypinana kieszeń z elastycznego materiału.

  Dodaliśmy montaż za pomocą taśm w systemie MOLLE/PALS oraz szeroką taśmę, dzięki której apteczkę można przenosić na każdym pasie o szerokości do 50 mm. Apteczkę da się też przenosić zamontowaną poziomo dzięki klamrom Woojin w taki sposób, jak torbę Foxhole.

  Funkcje

 • zaprojektowana do bushcraftu
 • wewnętrzna kieszeń na stazę
 • wiele możliwości montażu
 • taśmy MOLLE/PALS
 • wypinane inserty
 • kolaż 1
  kolaż 2

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK