W magazynie

Guardian Flap

Galeria produktu:

  Guardian Flap

  * wymagane pola

  X
  114,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-G3F-CD
  Waga [g] 107.0000
  Wymiary 25 x 3 x 18 cm / 9,84 x 1,18 x 7,09 in
  Materiał 100% Poliester

  Funkcjonalny panel przedni do kamizelki

  Guardian Flap to przednia, modułowa klapa do kamizelki Guardian Plate Carrier pozwalająca na przenoszenie trzech magazynków karabinowych. Klapa mocowana jest do kamizelki za pośrednictwem dwóch klamer oraz rzepa. Klapa ma wkomponowaną w konstrukcję kieszeń podzieloną na trzy sekcje, z których każda mieści jeden magazynek do broni systemu AR, AK47 oraz AK74. Magazynki od góry zabezpieczone są shock cordem z antypoślizgowymi uchwytami. Na powierzchni klapy naszyty został system modułowy zgodny z MOLLE/PALS (6 kolumn w 3 rzędach). Na bokach klapy znajdują się dodatkowe szlufki z przeplecionym shock cordem pozwalającym na przenoszenie dodatkowych akcesoriów. W dolne rogi klapy wszyte zostały antypoślizgowe uchwyty ułatwiające odpinanie klapy.

  Funkcje

 • Wygodne uchwyty do obsługi
 • Taśmy MOLLE
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK