W magazynie

Guardian Cummerbund Quick Release

Galeria produktu:

  Guardian Cummerbund Quick Release

  * wymagane pola

  X
  329,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GCQ-PO
  Waga [g] 740.0000
  Materiał 100% Poliester

  Guardian Cummerbund Quick Release – szybkowyczepne panele boczne łączące przód i tył plate carriera

  Guardian Cummerbund Quick Release to panele boczne do kamizelki taktycznej, które spinają jej przód oraz tył. Zestaw oprócz paneli bocznych składa się także z dodatkowej taśmy z klamrą mocowanej do jednej z szelek. Zarówno cummerbund jak i szelka wyposażone są w szybkowyczepne klamry z antypoślizgowymi uchwytami pozwalająca na szybkie rozpięcie i zrzucenie kamizelki w sytuacji awaryjnej. Zestaw ten pozwala także na wygodniejsze zakładanie kamizelki, bez konieczności każdorazowego rozpinania klapy przedniej. Cummerbund wykonany jest w większości z siatki konstrukcyjnej zapewniającej dodatkową wentylację nawet przy zamontowanym wyposażeniu. Na powierzchni cummerbunda umieszczony został system modułowy zgodny z MOLLE/PALS. Pod taśmami systemu modułowego znajduje się szkieletowy panel z materiału Hypalon, który nie tylko stabilizuje przenoszone wyposażenie, ale także zapewnia odpowiednią sztywność samego panelu bocznego.

  Funkcje

 • Siatkowa konstrukcja z naszytym na powierzchni systemem modułowym zgodnym z MOLLE/PALS
 • Łatwa i szybka regulacja
 • Klamry szybkiego wypięcia
 • Wymiary cummerbundów:
 • r. M: 51,5 cm x 12,5 cm/6 komórek MOLLE
 • r. L: 55,5 cm x 12,5 cm/7 komórek MOLLE
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK