W magazynie

Guardian Cummerbund

Galeria produktu:

  Guardian Cummerbund

  * wymagane pola

  X
  169,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GCR-PO
  Waga [g] 740.0000
  Materiał 100% Poliester

  Pasy mocujące do kamizelki taktycznej

  Cummerbund to zestaw dwóch paneli bocznych pozwalający na spięcie przedniej i tylnej części kamizelki. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej konstrukcji, produkt jest kompatybilny z innymi plate carrierami dostępnymi na rynku. Cummerbund wykonany został z wytrzymałej siatki konstrukcyjnej zapewniającej odpowiednią wentylację, nawet przy zamontowanym sprzęcie. Na powierzchni naszyty został system modułowy zgodny z MOLLE/PALS. Pod taśmami systemu modułowego naszyty został szkieletowy panel z antypoślizgowego materiału Hypalon, który nie tylko stabilizuje przenoszone wyposażenie, lecz także zapewnia odpowiednią sztywność samego cummerbunda. Panele mocowane są do kamizelki za pośrednictwem rzepów. Antypoślizgowe uchwyty z Hypalonu ułatwiają pewne chwycenie cummerbunda przy zapinaniu i odpinaniu.

  Funkcje

 • Prosta konstrukcja, łatwa do zamontowania na kamizelce
 • W części środkowej usztywnienie z materiału antypoślizgowego
 • Wymiary cummerbundów:
 • r. M: 49,5 cm x 12,5 cm/7 komórek MOLLE
 • r. L: 53,5 cm x 12,5 cm/8 komórek MOLLE
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK