W magazynie

Flash Grenade Pouch

Galeria produktu:

  Flash Grenade Pouch

  * wymagane pola

  X
  75,90 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GFG-CD
  Waga [g] 45.0000
  Wymiary 4 x 4,5 x 14 cm / 1.57 x 1.77 x 5.51 in
  Materiał 100% Nylon

  Kieszeń na granat typu flashbang

  Flash Grenade Pouch to ładownica o pudełkowej konstrukcji, przeznaczona do przenoszenia jednego granatu hukowo-błyskowego lub innego przedmiotu o podobnych wymiarach i kształcie. Kieszeń pomieści większość standardowych granatów typu NICO lub P1A6 (zarówno z obciążnikiem jak i bez). Flash Grenade Pouch jest zapinana na klapę z klamrą umożliwiającą łatwy i cichy dostęp do przenoszonego granatu. Klapa ma możliwość regulacji wysokości za pośrednictwem rzepa, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej do różnych typów granatów, Możliwe jest także całkowite wypięcie klapy i używania kieszeni w formie otwartej (wówczas przenoszony granat przytrzymywany jest za pośrednictwem regulowanego, elastycznego ściągacza). Kieszeń montowana jest do wyposażenia za pośrednictwem systemu modułowego zgodnego z MOLLE/PALS.

  Funkcje

 • Otwór odpływowy na dnie kieszeni
 • Regulacja obwodu przy pomocy shock cordu
 • Regulowana na wysokość klapa zapinana na klamrę
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK