W magazynie

Guardian Kangaroo Flap

Galeria produktu:

  Guardian Kangaroo Flap

  * wymagane pola

  X
  169,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GKF-NL
  Waga [g] 84.0000
  Wymiary 26,5 x 3,5 x 18,5 cm / 10.43 x 1.38 x 7.28 in
  Materiał 100% Nylon

  Flap do przenoszenia akcesoriów taktycznych

  Guardian Kangaroo Flap to panel przedni do kamizelki Guardian Plate Carrier. Panel mocowany jest do kamizelki za pomocą dwóch klamer oraz rzepa. Panel ma na powierzchni naszytą dużą kieszeń pudełkową z wewnętrznym rzepem pozwalającą na montaż wewnątrz wkładu Law Enforcement Insert, jak również insertów z systemu Competiton. Umieszczony na powierzchni duży, miękki rzep nie tylko umożliwia zapięcie klap Law Enforcement Insert, ale także pozwala na zapięcie cummerbunda bezpośrednio na klapie, bez konieczności jej każdorazowego rozpinania.

  Funkcje

 • Możliwość używania z Law Enforcement Insert lub z insertami zestawu Competition
 • Możliwość zapięcia cummerbunda bezpośrednio na klapie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK