W magazynie

Radio Pouch

Galeria produktu:

  Radio Pouch

  * wymagane pola

  X
  79,90 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GRP-CD
  Waga [g] 61.0000
  Wymiary 10 x 7 x 12 cm / 3.94 x 2.76 x 4.72 in
  Materiał 100% Nylon

  Kieszeń do przechowywania radiostacji

  Sprzęt do łączności jest ważnym elementem wyposażenia służb mundurowych. Dlatego warto go mieć zawsze pod ręką. Wygodne oraz pewne przenoszenie radiostacji zapewni kieszeń Radio Pouch. Dzięki regulacji wysokości oraz elastycznemu ściągaczowi w obwodzie możliwe jest dopasowanie kieszeni do różnych modeli i wielkości radiostacji. Radio przed wypadnięciem zabezpieczone jest za pomocą shock cordu zapewniającego jednocześnie swobodny dostęp do wszelkich manipulatorów na górze radiostacji. Kieszeń mocowana jest do wyposażenia za pomocą systemu kompatybilnego z MOLLE/PALS.

  Funkcje

 • Regulacja na wysokości oraz szerokości
 • Zabezpieczenie radiostacji za pomocą shock cordu
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK