W magazynie

Smoke Grenade Pouch

Galeria produktu:

  Smoke Grenade Pouch

  * wymagane pola

  X
  85,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GSG-CD
  Waga [g] 64.0000
  Materiał 100% Nylon

  Kieszeń do przenoszenia granatów dymnych

  Kieszeń została tak zaprojektowana, żeby bezpiecznie przenosić granaty dymne typu M18 oraz inne o podobnych wymiarach. Kieszeń zamykana jest za pomocą prostej klapy rzepem zakończonej antypoślizgowym uchwytem. Klapa ma możliwość regulacji wysokości za pośrednictwem rzepa, co pozwala na dopasowanie jej do granatów różnej wysokości. Dodatkowo kieszeń wyposażona jest w elastyczny ściągacz ze stoperem regulowanym jedną ręką, pozwalający dodatkowo ustabilizować przenoszone przedmioty. Kieszeń montowana jest za pomocą systemu modułowego zgodnego z systemem MOLLE/PALS.

  Funkcje

 • Mieści większość standardowych granatów dymnych typu M18 i podobnych
 • Klapa zamykana na rzep wyposażona w antypoślizgowy uchwyt
 • Otwór odpływowy w dnie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK