W magazynie

Tourniquet Pouch

Galeria produktu:

  Tourniquet Pouch

  * wymagane pola

  X
  85,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-GTP-CD
  Waga [g] 40.0000
  Wymiary 5 x 5 x 15 cm / 1.97 x 1.97 x 5.91 in
  Materiał 100% Nylon

  Kieszeń do przenoszenia opaski uciskowej

  Kieszeń umożliwia łatwe przenoszenie standardowych opasek uciskowych, w szczególności typu CAT. Kieszeń zapinana jest na prostą klapę z rzepem. Uchwyt z antypoślizgowego materiału ułatwia szybkie i intuicyjne otwarcie kieszeni. Na boku kieszeni znajdują się dwie elastyczne szlufki pozwalające na przenoszenie małego markera służącego do oznakowania stazy po jej założeniu. Tourniquet Pouch można zamontować za pomocą systemu modułowego zgodnego z MOLLE/PALS lub na pasie o szerokości do 45mm, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Kieszeń ze stazą to obowiązkowy element wyposażenia na współczesnym polu walki.

  Funkcje

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Dwie gumowe pętle na mały marker do oznaczenia stazy
 • Odpływowy otwór w dnie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK