W magazynie

EDC Med Kit

Galeria produktu:

  EDC Med Kit

  * wymagane pola

  X
  67,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-M09-NL
  Waga [g] 50.0000
  Wymiary 6 x 11 x 11 cm / 0.39 x 4.33 x 4.33 in
  Pojemność [l] 0.35
  Materiał 100% Nylon
  Gramatura [g/m2] 140

  Twoja codzienna apteczka osobista

  EDC Med Kit to prosta i mała apteczka, która świetnie sprawdzi się na co dzień, kiedy nie jest potrzebna rozbudowana apteczka taktyczna, a przenosisz tylko niezbędne minimum. Ma prostą konstrukcję - jak pouch otwierany zamkiem – a w środku ma dwie siatkowe kieszenie. Pomieszczą najbardziej potrzebne rzeczy. Dodatkowa kieszeń na zewnątrz wykonana jest z elastycznego materiału, gdzie można przenosić rękawiczki, by zacząć udzielanie pomocy od zabezpieczenia rąk.

  To mniejsza wersja apteczki Mini Med Kit, do której dodaliśmy elastyczną kieszeń z przodu oraz pętlę z paracordu, by można było łatwo przymocować apteczkę np. do spodni. Ponadto EDC Med Kit ma jeden rząd taśm w systemie MOLLE/PALS, więc można doczepić ją nawet do codziennie używanych produktów jak nerka Possum, nerka Bandicoot lub Chest Pack Numbat.

  Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia

  Funkcje

 • 3 kieszenie na wyposażenie
 • przednia kieszeń elastyczna
 • system MOLLE/PALS
 • pętla z paracordu
 • zamek YKK®
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK