W magazynie

Vehicle Med Kit

Galeria produktu:

  Vehicle Med Kit

  * wymagane pola

  X
  249,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  W trosce o najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

  Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej przez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 284,54 zł

  Opis

  SKU MO-VMK-CD
  Waga [g] 320.0000
  Wymiary 21 x 8 x 13 cm / 8.3 x 3.2 x 5.1 in
  Materiał 100% Nylon
  Gramatura [g/m2] 263

  Apteczka samochodowa świadomego kierowcy

  Szybki dostęp do wyposażenia apteczki może zadecydować o przeżyciu. Dlatego Vehicle Med Kit można zamontować z tyłu zagłówka fotela i w razie potrzeby wyjąć zawartość jednym szarpnięciem. By ułatwić dostęp, apteczka po obu stronach ma uchwyty w konstrastującym kolorze. Na zewnątrz Vehicle Med Kit ma płaską, zamykaną na zamek kieszeń na rękawiczki, kamizelkę odblaskową, etc. Główna kieszeń rozpina się tak, że apteczkę można rozłożyć na płasko. Wewnątrz są shock cordy, kieszenie i uchwyty, dzięki którym każdy może dowolnie zamontować wyposażenie apteczki.

  Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia

  Funkcje

 • wygodny system do stabilizacji na zagłówku fotela
 • szybki dostęp do zawartości
 • elastyczna kieszeń zewnętrzna
 • kolaż 1
  kolaż 2

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK