jednostki specjalne policji w akcji, wyposażone w kamizelkę taktyczną w kolorze coyote wraz z osprzętem

Plate Carrier Guardian

Tam, gdzie niezbędna jest ochrona balistyczna i szybki dostęp do wyposażenia taktycznego, tam sprawdzi się kamizelka Guardian Plate Carrier. To noszak do płyt balistycznych z modułowym systemem kieszeni na oporządzenie. Plate carriera opracowano tak, by każdy użytkownik mógł dobrać dla siebie odpowiednią konfigurację. W ofercie Helikon-Tex znajdują się dwa gotowe zestawy, ale każdy element można też kupić osobno i zbudować indywidualny komplet.

Zobacz Plate Carrier Guardian w akcji

zbliżenie na policjanta trzymającego broń, ubranego w kamizelkę typu plate carrier i rękawiczki taktyczne Helikon-Tex.

Sprawdź gotowe zestawy z Plate Carrierem Guardian

Model Guardian Plate Carrier służy jako doskonała baza do dalszej rozbudowy oporządzenia. To noszak dla płyt balistycznych o modułowej konstrukcji zgodnej z systemem MOLLE/PALS, co pozwala na przymocowanie różnych elementów wyposażenia. W ramach serii Guardian można dowolnie modyfikować układ oporządzenia plate carriera. Ponadto kamizelka występuje w różnych kamuflażach, co pozwala na dokładne zgranie wyposażenia z kolorystyką umundurowania, a co za tym idzie, nie zaburzy kamuflażu. Podsumowując, Plate Carrier Guardian:

 • służy do przenoszenia płyt balistycznych
 • umożliwia szybki i łatwy dostęp do przenoszonego sprzętu
 • jest kompatybilny z systemem MOLLE/PALS
 • dostępny w jednolitych kolorach i kamuflażach
 • Zestawy Guardian stworzone do akcji

  Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno służb mundurowych jak i współczesnego pola walki, opracowaliśmy dwa gotowe zestawy w ramach serii Guardian. Jeden z myślą o żołnierzach, a drugi dla policji i formacji pokrewnych. To proste konfiguracje, które sprawdzą się do podstawowych zadań.

  • Zestaw Guardian Military

   1. Guardian Plate Carrier, kamizelkado przenoszenia płyt balistycznych
   2. Guardian Cummerbund, szerokie panele boczne spinające kamizelkę
   3. Guardian Flap, czyli panel przedni kompatybilny z systemem MOLLE/PALS, pozwalający także na przenoszenie 3 magazynków AR/AK
  • Zestaw Guardian Law Enforcement

   1. Guardian Plate Carrier, kamizelka do przenoszenia płyt balistycznych
   2. Guardian Cummerbund, panele boczne spinające kamizelkę
   3. Guardian Kangaroo Flap, czyli panel przedni z miejscem na dedykowane inserty
   4. Law Enforcement Insert, wkładka z kieszaniami na wyposażenie
  specyfika i wymiary płyt balistycznych kompatybilnych z kamizelką taktyczną typu plate carrier Guardian

  Jakie płyty balistyczne pasują do Plate Carriera Guardian?

  Rozmiar M: 31,5 x 24,5 cm

  Rozmiar L: 34 x 26,5 cm

  W zależności od producenta wymiary płyt balistycznych mogą się różnić. Przyjmujemy tolerancję płyt do ok. 1cm ze względu na elastyczność kieszeni. Guardian Plate Carrier jest kompatybilny m. in. z płytami w standardzie SAPI dla rozmiarów M i L. Przed zakupem należy zmierzyć posiadane płyty balistyczne w celu uniknięcia pomyłki. Guardian kompatybiny jest z najpopularniejszymi kształtami płyt balistycznych, czyli E-Cut (SAPI/ESAPO), Swimmer Cut oraz Shooter Cut.

  żołnierz wojska polskiego w mundurze i zestawie guardian military w kamuflażu pl woodland

  Zestaw Guardian Military

  Zestaw Guardian Military jest skompletowany z myślą o żołnierzach w aktywnej służbie wojskowej. Zawiera trzy główne elementy: kamizelkę taktyczną Guardian Plate Carrier, modułowe panele boczne Guardian Cummerbund oraz przedni panel Guardian Flap. Całość została zaprojektowana tak, aby spełnić oczekiwania współczesnych sił zbrojnych. System modułowy zgodny z systemem MOLLE/PALS pozwala na spersonalizowanie oporządzenia w zależności od potrzeb i wykonywanych zadań.

  ZOBACZ ZESTAW
  policjant przy radiowozie w czarnym zestawie guardian law enforcement dedykowanym dla służb mundurowych

  Zestaw Guardian Law Enforcement

  Komplet Guardian Law Enforcement został stworzony z uwzględnieniem wymagań służb policyjnych i innych formacji mundurowych. Jego rdzeniem jest kamizelka taktyczna Guardian Plate Carrier. W skład zestawu wchodzą również dwa modułowe panele boczne Guardian Cummerbund, przedni panel Guardian Kangaroo Flap oraz dodatkowy insert Law Enforcement Insert wyposażony w cztery funkcjonalne kieszenie. Jest to zestaw bazowy dla oporządzenia policyjnego i innych jednostek mundurowych, z możliwością indywidualnej konfiguracji.

  ZOBACZ ZESTAW

  dobierz do zestawu

  Plate Carrier Guardian został zaprojektowany tak, by był kompatybilny z naszymi produktami z serii Competition, zarówno tymi z systemem modułowym kompatybilnym z MOLLE/PALS jak również, za pośrednictwem klapy Kangaroo Flap, z insertami z zestawu Competition. Do plate carriera pasuje apteczka Competition Med Kit, kieszeń uniwersalna Competition Utility Pouch, worek zrzutowy Competition Dump Pouch oraz dwie ładownice: Competition Rapid Pistol Pouch i Competition Rapid Carbine Pouch. Łącząc elementy z serii Guardian i Competiton można tworzyć mnóstwo kombinacji i dostosować plate carriera do swoich potrzeb.

  Rozbuduj swój Plate Carrier Guardian

  Znamy potrzeby osób, które w swojej pracy muszą używać ochrony balistycznej. Z myślą o tych użytkownikach opracowaliśmy serię produktów Guardian. To plate carrier i aż 16 elementów, z których można swobodnie kompletować swój komplet. Mamy w ofercie gotowe zestawy, ale każdy produkt sprzedajemy też osobno.

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK