W magazynie

Nóż Morakniv® Classic No 612 - Carbon Steel

Galeria produktu:

  Nóż Morakniv® Classic No 612 - Carbon Steel

  * wymagane pola

  X
  67,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU NZ-612-CS
  Waga [g] 87.0000
  Materiał Ostrze: Stal Wysokowęglowa; Rękojeść: Drewno Brzozowe

  Tak jak większość klasycznych noży Classic 612 jest wykonany ze stali węglowej. Oznacza to, że wymaga nieco więcej opieki, więc upewnij się, aby wytrzeć ostrze po użyciu i regularnie przecierać olejem. Podwójna osłona palców zapobiega zsuwaniu się ku przodowi palców na ostrze – dzięki temu użytkowanie noża jest bezpieczniejsze. Czerwony drewniany uchwyt z malowanego drewna brzozowego jest zarówno piękny jak i łatwy w użytkowaniu.

  Funkcje

 • Długość ostrza: 106 mm
 • Grubość ostrza: 2 mm
 • Długość całkowita: 215 mm
 • Twardość ostrza: 58-60 HRC
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK