W magazynie

Nóż Morakniv® Precision

Galeria produktu:

  Nóż Morakniv® Precision

  * wymagane pola

  X
  54,90 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU NZ-PCS-SS
  Waga [g] 100.0000
  Materiał Ostrze: Stal Nierdzewna; Rękojeść: Polipropylen

  Morakniv® Precision to nóż o krótkim, szpiczastym ostrzy, idealnie nadającym się do precyzyjnej pracy. Od szczegółowej stolarki, do zaokrąglania ram, a nawet do przeciągania kabli przez ścianki gipsowe – możliwości jest naprawdę wiele. Ze względu na identyczny kształt ostrza jak w nożu Woodcarving, można jeszcze dokładniej wykonywać precyzyjne prace. Ostrze wykonane zostało ze starannie dobieranej stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostanie ostre dłużej, a także może wytrzymać dużo większe obciążenia. Ochrona na palce zapewnia bezpieczniejszą obsługę i jednocześnie redukuje ryzyko urazów w trakcie pracy. Ergonomiczny uchwyt wykonany z gumy TPE zapewnia optymalne tarcie, a jego beczkowaty kształt sprawia, że nóż zawsze będzie wygodnie leżał w dłoni. Należy pamiętać, że ze względu na „surowy” (nieoszlifowany) profil ostrza, nóż nie jest kompatybilny z krzesiwami.

  Funkcje

 • Długość ostrza: 75 mm
 • Grubość ostrza: 2 mm
 • Długość całkowita: 191 mm
 • Twardość ostrza: 58 HRC
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK