Brak w magazynie

Emblemat Chameleon Nightstalker

Galeria produktu:

  Emblemat Chameleon Nightstalker

  Przepraszamy, nie posiadamy obecnie tego produktu na stanie. Pozostaw nam swój adres e-mail, a poinformujemy Cię gdy ta pozycja będzie ponownie dostępna.

  71,90 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU OD-CNS-RB
  Waga [g] 21.0000
  Wymiary 9.5 x 8.5 cm / 3,74 x 3,35 in
  Materiał 100% PVC

  Dostosuj się, by przetrwać – motto idealnie odzwierciedlające kameleona. Żeby przeżyć w każdych warunkach, musisz umieć skryć się w mroku i mieć przy sobie najlepszy sprzęt. Dlatego właśnie kameleon przedstawiony na tym patchu ma na sobie cały zbiór produktów taktycznych marki Helikon-Tex® , w tym w plecak Matilda®, worek Brass Roll® czy też apteczkę Mini Med Kit®. Wszystko to, ale też noktowizor oraz wytłumiona broń sprawi, że będzie idealnie przygotowany do skrytych działań nocnych.

  Funkcje

 • Wykonany z wytrzymałego PVC
 • Rzep ostry od spodu pozwala na doczepienie emblematu do odzieży, plecaków, toreb
 • Postać kameleona wyposażona jest w: Plecak Matilda®, worek Brass Roll® oraz Mini Med Kit®.
 • Oko kameleona świeci w ciemności
 • Zaprojektowana przez HIWEZ
 • Marka Patchlab.de
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK