W magazynie

Kamień do ostrzenia Hultafors 600/180 (ID 840792)

Galeria produktu:

  Kamień do ostrzenia Hultafors 600/180 (ID 840792)

  * wymagane pola

  X
  199,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU OS-AGS-SE
  Waga [g] 220.0000
  Wymiary 7.5 cm x 2.5 cm
  Materiał Kamień / Skóra

  Z pomocą tego kamienia do ostrzenia możesz w łatwy i bezpieczny sposób naostrzyć swoją siekierę, niezależnie od tego gdzie jesteś. Kamień ten ma odpowiedni rozmiar, zapewniający pewny chwyt, a jednocześnie chroniący palce przed jakimikolwiek zacięciami. Elegancka pokrowiec wykonany z prawdziwej skóry chroni twój kamień do ostrzenia, tym samym wydłużając jego żywotność. Szorstka strona ma gradację 180, podczas gdy gładka strona ma gradację 600. Taka kombinacja pozwala na łatwe odzyskanie ostrości siekiery. Aby ułatwić pracę, sugerujemy ostrzenie na mokro.

  Funkcje

 • Idealna do siekier
 • Szorstka strona o gradacji 180
 • Gładka strona o gradacji 600
 • Średnica 75mm
 • Waga: 220g
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK