W magazynie

Plecak Downtown® - Nylon

Galeria produktu:
  Zobacz film

  Plecak Downtown® - Nylon

  * wymagane pola

  X
  449,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU PL-DTN-NL
  Waga [g] 1310.0000
  Wymiary 50 x 30 x 18 cm / 20 x 12 x 7 in
  Pojemność [l] 27
  Materiał Nylon
  EUROPEAN PATENT No 006375564-0001

  Podczas pracy po cywilnemu, bardzo ważna jest możliwość wtopienia się w tłum, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiego dobycia broni. Z tego też powodu nasz plecak Downtown wyposażony został w specjalną kieszeń która pozwala na łatwe i bezpieczne przenoszenie służbowego pistoletu, umożliwiając dostęp do niego w parę sekund. Z zewnątrz wygląda jak normalny, cywilny plecak, mogący pomieścić wszelkie niezbędne rzeczy takie jak laptop, notatnik itd. Plecak pozbawiony został wszelkich zewnętrznych elementów mogących zdradzić jego przeznaczenie takich jak taśmy MOLLE/PALS, rzepy itp. Wnętrze komory głównej pokryte zostało w całości miękkim rzepem welurowym, kompatybilnym z systemem Versatile Insert System, pozwalającym na pełną personalizację. Dodatkową, niezwykle istotną cechą jest możliwość umieszczenia w plecach twardego wkładu balistycznego, dzięki czemu plecak może zostać przekształcony w improwizowaną zasłonę.

  Funkcje

 • Inverted Pistol Holder Insert gratis.
 • Wytrzymały materia
 • Pojemna komora główna
 • Cywilny wygląd, idealny do codziennego użytku
 • Miękkie plecy
 • Szybko wypinane szelki
 • Specjalna komora z szybkim dostępem do przenoszenia broni
 • Kompatybilny z Versatile Insert System
 • Klamry WooJin
 • Zamki YKK®
 • Kompatybilny z twardymi wkładami balistycznymi
 • kolaż 1
  kolaż 2
  kolaż 3
  kolaż 4

  Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK