Płatności i Wysyłka

Płatności

Płatności i Wysyłka

Płatności

Płatności możesz dokonać za pośrednictwem PayU lub PayPal albo gotówką przy odbiorze. Płatność gotówką możliwa jest tylko przy dostawie na terenie Polski.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne, dlatego nie przechowujemy na naszej stronie żadnych danych kart kredytowych oraz innych danych związanych z płatnościami.

  • PayU: rozliczenia transakcji kartą kredytową, BLIK oraz e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

  • PayPal: rozliczenia kartą kredytową lub indywidualnym kontem PayPal

  • Gotówką przy odbiorze: płatność wyliczoną kwotą u kuriera

Wysyłka

Wszystkie towary wysyłane są z naszej siedziby w Polsce. Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem (tylko w Polsce) - po otrzymaniu zamówienia.

Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizujemy tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin, natomiast poza nią (na terenie Unii Europejskiej) 120 godzin.

Czas realizacji zamówienia i przygotowania go do wysłania może wydłużyć się z powodu weekendu, świąt lub okolicznościowych promocji. Nie przekroczy jednak 5 dni roboczych.

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na jej śledzenie przez stronę internetową firmy UPS.

Wszystkie wysyłki krajowe i międzynarodowe są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Koszt dostawy oraz podatek szacowany jest na podstawie adresu dostawy, w tym kodu pocztowego oraz kraju. Prosimy o sprawdzenie poprawności adresu przed zatwierdzeniem zamówienia. Jeżeli masz problem z wprowadzeniem danych lub zmianą adresu, skontaktuj się pilnie z naszą obsługą klienta ([email protected]).

Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe, w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

Zamówienia wysyłamy do większości krajów na świecie. Odpowiedni kraj należy wybrać z rozwijanej listy w koszyku. Przesyłki realizowane są tylko do krajów wskazanych na liście. Szacowany koszt dostawy możesz sprawdzić, klikając w „Informacje o wysyłce” na karcie produktu, po wcześniejszym wybraniu kraju dostawy w prawym górnym rogu sklepu.

Opcje wysyłki oraz ceny są uzależnione od kraju dostawy.

UPS Standard® realizuje dostawy na terenie Europy:

  • od poniedziałku do piątku
  • szacowany czas dostawy 1-5 dni roboczych

UPS Expedited® realizuje dostawy na cały świat:

  • od poniedziałku do piątku
  • 1-5 dni roboczych

Szczegóły dostawy twojego zamówienia możesz sprawdzić na stronie ups.com, klikając w link do śledzenia przesyłki wysłany w potwierdzeniu zamówienia.

Prawie gotowe!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

OK

Prawie gotowe!

This email address is already assigned to another user.

OK