W magazynie

Podstawa Metal Stand Light

Galeria produktu:
  Zobacz film

  Podstawa Metal Stand Light

  * wymagane pola

  X
  289,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU RT-SML-CS
  Waga [g] 5600.0000
  Materiał Stal

  Podstawa celu SRT – ALPHA® ma trzy otwory przeznaczone do montażu drewnianych listew, do których następnie montuje się hak oraz pojedyncze cele stalowe z Hardox 600 (dostępne w ofercie sklepu) albo papierowe tarcze (dostępne w ofercie sklepu). Podstawę przytwierdza się do podłoża za pomocą przeznaczonych do tego szpilek. Do montażu podstawy celu nie potrzeba żadnych narzędzi.

  Funkcje

 • Rozmiar podstawy 66 X 58 cm
 • Otwory montażowe pod drewniane belki o rozmiarze do 35x50 mm
 • Cztery szpilki montażowe w zestawie
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK