W magazynie

Zestaw Nóż i Toporek Morakniv® Outdoor Kit MG

Galeria produktu:

  Zestaw Nóż i Toporek Morakniv® Outdoor Kit MG

  * wymagane pola

  X
  299,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU SE-HSM-ST
  Waga [g] 660.0000
  Materiał Nóż: Stal Nierdzewna; Toporek: Stal Borowa

  Zestaw składa się z noża Outdoor 2000 i toporka Camping Axe. Ostrze toporka jest wykonane ze stali borowej z czarną powłoką ED. Trzonek z polipropylenu zapewnia pewny chwyt. Outdoor 2000 to wysokiej klasy nóż o wszechstronnym zastosowaniu. Profil szlifowania ostrza zapewnia optymalne działanie. Zastosowano szwedzką stal nierdzewną najwyższej jakości - hartowaną i obrabianą w zakładzie Mora, według naszej sekretnej receptury. Rękojeść wykonana jest z gumy TPE, dzięki czemu chwyt jest bezpieczny i stabilny. Guma również nie przewodzi zimna więc praca z nożem jest bezpieczna i komfortowa o każdej porze roku. Polimerowa pochewka posiada zespolony pasek skórzany dzięki czemu nóż jest zawsze pod ręką na pasku lub plecaku.

  Funkcje

  Nóż:

 • Długość ostrza: 109 mm
 • Grubość ostrza: 2,5 mm
 • Długość całkowita: 220 mm
 • Toporek:

 • Długość ostrza: 115 mm
 • Grubość ostrza: 6 mm
 • Długość całkowita: 322 mm
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK