Bushcraft Helikon-Tex

Stworzone do Bushcraftu

Obcowanie z naturą to sposób w jaki najchętniej spędzamy wolny czas. I nie ma większego znaczenia, czy wybieramy się wgłąb lasu, czy na wymagające górskie szlaki, liczy się po prostu kontakt z przyrodą.

Aby z tego czasu korzystać jak najlepiej, potrzebny jest dobrze przemyślany sprzęt. A dokładniej rzecz ujmując: zestaw sprawdzonych sprzętów. Odpowiednie obuwie i niezawodna torba to oczywiście podstawa, która powinna zapewnić odrobinę komfortu i poczucia pewności. A to z kolei sprawia, że taka przygoda staje się przyjemniejsza.

Dowiedz się więcej o zaprojektowanej przez nas torbie bushcraftowej oraz ekwipunku, który możesz do niej zapakować na wyprawę poza miasto.

Bushcraft Akcesoria Helikon-Tex
Bushcraft Satchel Helikon-Tex

Torba Bushcraft Satchel®

Dzięki klasycznemu wyglądowi oraz rozwiązaniom wywodzącym się z typowo taktycznego ekwipunku, torba Bushcraft Satchel Bag® wyraźnie wyróżnia się na tle innych toreb w swojej kategorii.

Nasi eksperci w dziedzinie przetrwania i ekstremalnych wypraw zrobili wszystko, aby zapewnić użytkownikowi wystarczająco dużo przestrzeni do przenoszenia sprzętu, a sprytnie rozlokowane panele MOLLE/PALS pozwalają na mocowanie dodatkowych przedmiotów, które poszerzają możliwości torby.

Zobacz szczegóły

Noś w swojej torbie bushcraftowej:

Bushcraft Pilgrim Helikon-Tex

Koszula Defender MK2 PILGRIM®

Gęste zarośla, błoto, owady... las to nie miasto. Ubierz się odpowiednio do aktywności, którą uprawiasz i czerp pełną przyjemność z kontaktu z naturą.

Koszula Pilgrim zagwarantuje Ci przy tym odpowiednią ochronę nie tylko przed komarami, ale i przed promieniami słońca, dzięki zastosowanemu w niej indeksowi UPF50. Jednocześnie dodatek materiału DuPont™ Sorona® zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Krótko mówiąc: pełen luksus w terenie.

Zobacz szczegóły
Bushcraft Swagman®  Helikon-Tex

PONCHO SWAGMAN ROLL®

Mało jest na rynku rozwiązań tak zmyślnych i wielofunkcyjnych, jak nasze poncho Swagman Roll®. Jest to bowiem tylko z pozoru zwykłe poncho, które ochroni Cię przed chłodem i wiatrem. Może ono bowiem pełnić również funkcję awaryjnego śpiwora, podpinki pod hamak, czy po prostu koca.

Warto przy tym pamiętać, że po złożeniu i schowaniu do worka kompresyjnego Swagman Roll® zajmuje niewiele miejsca, pomimo swej szerokiej funkcjonalności. Dlatego nie tylko warto, ale i łatwo jest go mieć ze sobą na każdej wyprawie w teren.

Krótko mówiąc: jedna rzecz zamiast wielu.

Zobacz szczegóły

Skompletuj swój ubiór w teren:

Bushcraft Helikon-Tex

Linia Bushcraft

Nasze produkty z linii Bushcraft są projektowane przez prawdziwych pasjonatów i praktyków. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowe rozwiązania. Wszystko do siebie doskonale pasuje, a przede wszystkim jest praktyczne. Tak, abyś wybierając się w teren miał pewność, że niesiesz ze sobą niezawodny i przydatny ekwipunek.

Poznaj cechy i możliwości wszystkich produktów z linii Bushcraft.

Sprawdź

Prawie gotowe!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

OK

Prawie gotowe!

This email address is already assigned to another user.

OK