W magazynie

Morakniv® Classic 1891 Sharpening Steel 24cm/9"

Galeria produktu:

  Morakniv® Classic 1891 Sharpening Steel 24cm/9"

  * wymagane pola

  X
  299,00 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU SS-C24-ST
  Waga [g] 350.0000
  Materiał Stal

  Ta 25cm ostrzałka Sharpening Steel Classic zapewni twojemu nożu idealną ostrość. Ostrzałka ma jedną stronę bardziej szorstką, idealną w momencie kiedy ostrze jest mocno zużyte. Pamiętaj aby za każdym razem wykończyć gładszą, wypolerowaną stroną. Ostrzenie noży poprawia komfort w trakcie użytkowania ich w kuchni, a poza tym dużo łatwiej i bezpieczniej pracować z ostrym nożem. Co więcej, możesz takiego noża używać dużo dłużej, co jest dużo bardziej ekonomicznie oszczędne.

  Funkcje

 • Długość całkowita:369 mm
 • Długość stalki: 245 mm
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK