W magazynie

Kubek Wildo® FOLD-A-CUP® GREEN

Galeria produktu:

  Kubek Wildo® FOLD-A-CUP® GREEN

  * wymagane pola

  X
  16,90 zł
  Informacje o wysyłce

  Informacje o wysyłce

  Aby dostarczyć Ci jak najlepszą jakość usług wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy UPS.

  Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są tego samego dnia. Czas dostawy na terenie Polski zwykle nie przekracza 24 godzin natomiast poza nią 120 godzin.

  Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku. Paczka wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, po otrzymaniu zamówienia.

  Po nadaniu do Ciebie paczki, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania oraz numerem przesyłki pozwalającym na śledzenie jej, poprzez stronę internetową firmy UPS.

  Wszystkie paczki wysyłane są z terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza Unię Europejską klient zobowiązany jest do opłacenia cła we właściwym sobie urzędzie celnym.

  Przy zakupach na kwotę 199 PLN lub większą, wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zakupach na kwotę $199/€199 lub większą, wysyłka na terenie Unii Europejskiej jest darmowa. Wyjątek stanowią promocje czasowe w trakcie których zasada ta może zostać zmieniona.

  Opcje wysyłki

  Dostawa Koszt wysyłki
  tablerate_bestway 169,00 zł

  Opis

  SKU TK-FLG-TP
  Waga [g] 25.0000
  Materiał TPE

  Fold-A-Cup® to klasyk spotykany praktycznie na całym świecie. Fold-A-Cup® rozkłada się ze swojej płaskiej wersji, formując kubek lub miskę. Może pomieścić do 250ml, a jednocześnie ma jedynie 2,5cm wysokości w stanie złożonym. Złożenie gwarantuje, że nic nie będzie z niego kapać po opróżnieniu. Fold-A-Cup® został okrzyknięty dziełem sztuki przez Svensk Form Copyright Panel.Wersja Green została wykonana w dużej mierze z materiałów recyclingowanych aby być jeszcze bardziej przyjazną środowisku.

  Funkcje

 • Wolny od BPA.
 • Pojemność: 250 ml/8 fl. oz
 • Waga: 25 g/0.9 oz
 • Wymiary: 9.5x7x2.5 cm/3.5x3x1 in
 • Prawie gotowe!

  Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

  OK

  Prawie gotowe!

  This email address is already assigned to another user.

  OK