ZAMIEŃMY SPRZECIW NA DZIAŁANIE

Śmieci w lesie nie tylko szpecą krajobraz, lecz także są niebezpieczne. Sarny łamią sobie nogi, kiedy ugrzęzną w siatce ze starego ogrodzenia. Orły bieliki i myszołowy zatruwają się wyrzuconymi odpadami. Bociany umierają zaplątane w szmaty. A ryjówki i jeże giną zaklinowane w porzuconych puszkach po napojach. Nie przechodź obojętnie obok śmieci!

Przyłącz się do akcji #NoTrashNoTrace

tekst alternatywny

WOREK NA ŚMIECI DIRT BAG

Kupując nasz worek wielokrotnego użytku Dirt Bag, wspierasz Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Puchaczówka, na który przeznaczamy 10 zł ze sprzedaży każdego worka. Kiedy podczas wyprawy natkniesz się na śmieci, zrób coś więcej niż przeklinanie pod nosem: posprzątaj! Niech sprzeciw przerodzi się w działanie.

zobacz produkt

KOMU POMAGAMY?

tekst alternatywny

Aneta i Marcin z Puchaczówki każdego dnia ratują i – jeśli tylko mogą – zwracają wolność dzikim zwierzętom. Starają się zapewnić swoim pacjentom najlepsze warunki do rehabilitacji – tak, aby mogli w pełni sprawni wrócić na łono natury. Wielu z nich, niestety, zostaje w ośrodku na stałe, a ich codzienne utrzymanie i doraźna pomoc są kosztowne…

CHCESZ POMÓC? KUP NASZ WOREK

Kup

Ciesz się naturą!

tekst alternatywny

Wierzymy, że działając wspólnie z Wami, mamy realny wpływ na społeczną świadomość w kwestii zaśmiecania środowiska. Zachęcając do działania, ograniczymy nie tylko ilość śmieci w lasach, lecz także sprawimy, że potencjalny śmieciarz zawstydzi się, a może nawet zacznie po sobie sprzątać. Bardzo byśmy chcieli, żeby zamiast stwierdzenia: „Zobaczcie, co za syf…”, padało: „Posprzątajmy to”.

Nie przechodź obok śmieci obojętnie. Przyłącz się do naszej akcji!

#NoTrashNoTrace

Prawie gotowe!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

OK

Prawie gotowe!

This email address is already assigned to another user.

OK