Zwroty i Reklamacje

Zwroty

Możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Na terenie Unii Europejskiej nie ponosisz kosztów zwrotu, skorzystaj z etykiety zwrotnej dołączonej do Twojej paczki.


Instrukcja zwrotu towaru:

1. Wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Formularz zwrotu znajduje się w Twojej paczce.

2. Zapakuj starannie paczkę i naklej na nią etykietę zwrotną.

3. Skontaktuj się z UPS: https://www.ups.com/pl/pl/support/contact-us.page i umów odbiór paczki podając numer etykiety zwrotnej lub skorzystaj z jednego z punktów nadawania paczek (lista punków: https://www.ups.com/dropoff)

4. Oddaj paczkę kurierowi w umówionym terminie

Po otrzymaniu przez nas przesyłki w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze w taki sam sposób, w jaki zostało opłacone zamówienie (PayU/PayPal lub przelewem na konto w przypadku płatności gotówką). W przypadku płatności za pobraniem pamiętaj, aby w formularzu zwrotu podać swój numer konta.


Wymiany

Wymiany odbywają się poprzez skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość i ponowne złożenie zamówienia. Możesz wymienić produkt w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Na terenie UE nie ponosisz kosztów zwrotu, skorzystaj z etykiety zwrotnej dołączonej do Twojej paczki.


Instrukcja wymiany towaru:

1. Wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy (dostępne do pobrania na dole strony/dołączone do paczki)

2. Zapakuj starannie paczkę i naklej na nią etykietę zwrotną dołączoną do przesyłki

3. Wejdź na stronę: https://www.ups.com/pl/pl/support/contact-us.page i umów odbiór paczki podając numer etykiety zwrotnej lub skorzystaj z jednego z punktów nadawania paczek (lista punków: https://www.ups.com/dropoff)

4. Oddaj paczkę kurierowi w umówionym terminie

5. Złóż ponownie zamówienie w naszym sklepie internetowym


Po otrzymaniu przez nas przesyłki w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze w taki sam sposób, w jaki zostało opłacone zamówienie. W przypadku płatności za pobraniem pamiętaj, aby w formularzu zwrotu podać swój numer konta.

Reklamacje

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie jest zgodny z umową, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji. W pierwszej kolejności zgłoś reklamację na adres mailowy [email protected]. Podaj numer zamówienia, opisz wadę i dołącz zdjęcia. Po weryfikacji wiadomości poinformujemy Cię mailowo o kolejnych krokach.

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojego zgłoszenia.

Jeśli produkt został zakupiony w innym sklepie, najpierw skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, napisz do nas, podając datę i miejsce zakupu.

Adres do wysyłki (jeśli nie chcesz korzystać z etykiety zwrotnej):

Entire M Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 9, Błonie
55-330 Miękinia
Polska

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontakt. Możesz także skontaktować się z nami, dzwoniąc na numer +48 71 769 45 90 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 CET.

FORMULARZE

Button OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Button ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE

Prawie gotowe!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

OK

Prawie gotowe!

This email address is already assigned to another user.

OK