SEZON NA STRZELANIE JEST ZAWSZE, GDY MASZ AMUNICJĘ W MAGAZYNKU!

Helikon-Tex od początku swojej działalności stoi po tej samej stronie, co Ty. Mierzymy w tym samym kierunku. Mamy podobne cele. Czas się doposażyć.

Ciuchy strzeleckie

Wyglądaj... funkcjonalnie

Strzelnica to nie wybieg na pokaz mody. Ale nikt nie powiedział, że wygodna i funkcjonalna odzież strzelecka nie może wyglądać dobrze. Bo przecież może! Wystarczy spojrzeć na nasze propozycje dla miłośników strzelectwa.

Akcesoria strzeleckie

Poczuj komfort strzelania

Zaprojektowaliśmy ten sprzęt dla Twojej wygody podczas strzelania. Dzięki niemu nie martwisz się niczym innym, tylko skupiasz się na swoim celu. Skupiasz wzrok i zgrywasz przyrządy celownicze.

Cele strzeleckie

Cel nie musi być jeden

Każdy z nas dąży do doskonałości. Celów może być wiele. Ale osiągnąć to możesz tylko Ty, dzięki swojej pełnej determinacji i pasji, z jaką to robisz. Obierz tylko kierunek, wybierz cel, w jaki mierzysz.

Maty strzeleckie

Cierpliwość... i wygoda

Wypatrywanie swoich celów i dokładne ich namierzanie niekiedy wymaga czasu. Dużo czasu. Ale oczekiwanie wcale nie musi być dla Ciebie niewygodne. Tym bardziej, że ma ono prowadzić do pełnej satysfakcji - strzału dokładnie tam, gdzie chcesz.

Akcesoria do czyszczenia

Posprzątaj po skończonej robocie

Gdy już jest po wszystkim, pozostaw po sobie porządek. Daje on poczucie na prawdę dobrze wykonanej roboty. W końcu chcesz być przecież profesjonalistą w każdym calu.

Torby strzeleckie

Zawsze trzymaj klasę

Twoja broń jest Twoim wspólnikiem. Razem stanowicie jedną całość. Zawsze przenoś ją z klasą i elegancją, tak by okazać szacunek sprzętowi, z którego korzystasz i na który liczysz nawet w najtrudniejszych chwilach.

Prawie gotowe!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoją subskrypcję. Sprawdź swoją pocztę i kliknij w łącze.

OK

Prawie gotowe!

This email address is already assigned to another user.

OK